تفریحات آبی

تفریحات آبی

جزیره زیبای کیش همانطور که از نامش پیداست از هر طرف به وسیله آب احاطه شده است. در دنیا معمولا اینگونه مناطق به قطب ورزش ها و تفریحات آبی تبدیل می شوند. کیش نیز از این قضیه مستثنی نیست و دارای تفریحات متنوعی است. بخش زیادی از این تفریحات با آب (چه در دریا و چه در خشکی) در ارتباط هستند. تفریحات آبی کیش لحظات شاد و خاطره انگیزی را برای گردشگران رقم می زنند و به همین خاطر تفریحات مورد علاقه کیش گردهای عزیز است. این تفریحات لذت حرکت بر آبهای نیلگون خلیج فارس و یا آب را به همراه حسی به یاد ماندنی به فرد هدیه می دهد. جت اسکی، بنانا سواری، شاتل سواری، قایق تندرو، اسکوتر زیردریایی، غواصی، پارک آبی اوشن، پارک آبی ویبیت و … از جمله تفریحات آبی دریایی و غیر دریایی کیش هستند. این تفریحات معمولا چند نفره تجربه می شوند که امکان استفاده به صورت خانواده و شادی جمعی را فراهم می کند. در زیر تفریحات موجود جهت تهیه بلیط با تخفیف تفریحات آبی کیش را مشاهده می کنید. با وارد شدن به صفحه هر تفریح جزئیات کامل از جمله مشخصات، موقعیت مکانی، زمان و … هر کدام را مشاهده و می توانید نسبت به ثبت بلیط  آنلاین خود اقدام نمایید.

تفریحات پروازی

تفریحات پروازی

جزیره زیبای کیش دارای تفریحات گوناگون و هیجان انگیزیست که هر گردشگری علاقه مند به تجربه آنهاست. یک دسته از این تفریحات، تفریجات پروازی است. تفریحاتی که علاوه بر شوق و لذت پرواز مناظر زیبای جزیره کیش و آبهای نیلگون خلیج فارس با چشمان خود به صورت زنده مشاهده کرد و این لحظات را در ذهن ثبت و به یادماندنی کنیم. جایروکوپتر، پاراسل (پاراسیل)، کایت موتور دار و … از جمله تفریحات پروازی کیش هستند. این تفریحات معمولا یک نفره یا دونفره تجربه می شوند که یک نفر به عنوان کمک و خلبان جهت ایمنی هر چه بیشتر گردشگر سکان حرکت را به دست می گیرد. در زیر تفریحات موجود جهت تهیه بلیط با تخفیف تفریحات پروازی کیش را مشاهده می کنید. با وارد شدن به صفحه هر تفریح جزئیات کامل از جمله مشخصات، موقعیت مکانی، زمان و … هر کدام را مشاهده و می توانید نسبت به ثبت بلیط  آنلاین خود اقدام نمایید.

تفریحات دریایی

تفریحات دریایی

کیش به دلیل موقعیت جغرافیایی خود از هر طرف به آب و دریا ختم می شود و این ویژگی باعث می شود یکی از تفریحات جالب و خاطره انگیر کیش تفریحات دریایی این جزیره تلقی شود. تفریحاتی که بیشتر مخاطب گردشگران این جزیره است. این تفریحات لذت حرکت بر آبهای نیلگون خلیج فارس را به همراه حسی به یاد ماندنی به فرد هدیه می دهد. جت اسکی، بنانا سواری، ،فلای بورد، شاتل سواری، قایق تندرو، اسکوتر زیردریایی، غواصی و …. از جمله تفریحات دریایی کیش هستند. این تفریحات معمولا چند نفره تجربه می شوند که امکان استفاده به صورت خانواده و شادی جمعی را فراهم می کند. در زیر تفریحات موجود جهت تهیه بلیط با تخفیف تفریحات دریایی کیش را مشاهده می کنید. با وارد شدن به صفحه هر تفریح جزئیات کامل از جمله مشخصات، موقعیت مکانی، زمان و … هر کدام را مشاهده و می توانید نسبت به ثبت بلیط  آنلاین خود اقدام نمایید.

تفریحات شبانه

تفریحات شبانه

اگر به جزیره زیبای کیش سفر کرده باشید و یا از وضعیت آب و هوایی آن اطلاع داشته باشید حتما می دونید که شب های جزیره کیش هوا بسیار مطبوعی و خاطره انگیزی دارد. از طرفی طبیعتا هر گردشگری برای روزهای حضور در جزیره کیش برنامه ریزی می کند. از این جزیره کیش دارای تفریحات شبانه متنوعی می باشد تا این زمان از کیشگردان را نیز پوشش دهد. تفریحات شبانه کیش لحظات شاد و خاطره انگیزی را برای گردشگران رقم می زنند و به همین خاطر یکی تفریحات مورد علاقه کیش گردهای عزیز است.

سینما 6 بعدی، جنگ های شبانه شامل جنگ شبانه ایرانیا، جنگ شبانه دینامیت شو، جنگ شبانه ستارگان رنگارنگ از جمله تفریحات می باشد. این تفریحات شبانه معمولا چند نفره تجربه می شوند که امکان استفاده به صورت خانواده و شادی جمعی را فراهم می کند. در زیر تفریحات موجود جهت تهیه بلیط با تخفیف تفریحات شبانه کیش را مشاهده می کنید. با وارد شدن به صفحه هر تفریح جزئیات کامل از جمله مشخصات، موقعیت مکانی، زمان و … هر کدام را مشاهده و می توانید نسبت به ثبت بلیط  آنلاین خود اقدام نمایید.

تفریحات غیر دریایی

تفریحات غیر دریایی

اگر چه جزیره زیبای کیش  از هر طرف به وسیله آب احاطه شده است، اما به واسطه حضور گردشگران و البته جاذبه های سرزمینی بجز تفریحات آبی، تفریحات غیر دریایی نیز در این منطقه مهیا شده است. منظور از تفریحات غیر دریایی این است که در این تفریح از طریق دریا و یا در دریا نیست و مثلا در پارک دلفین ها گردشگر به تماشای دلفین ها می پردازد و یا در پیست باگی رانندگی می کند. تفریحات غیر دریایی کیش لحظات شاد و خاطره انگیزی را برای گردشگران رقم می زنند و به همین خاطر تفریحات مورد علاقه کیش گردهای عزیز است. این تفریحات لذت گشت و گذار و دیدن جاذبه های مختلف جزیره را به شما هدیه می دهد. پارک دلفین ها، باگی، سافاری، جنگ های شبانه، سینما ۶ بعدی، پارک پرندگان، دوچرخه سواری و … از جمله تفریحات غیر دریایی کیش هستند. این تفریحات معمولا چند نفره تجربه می شوند که امکان استفاده به صورت خانواده و شادی جمعی را فراهم می کند. در زیر تفریحات موجود جهت تهیه بلیط با تخفیف تفریحات غیر دریایی کیش را مشاهده می کنید. با وارد شدن به صفحه هر تفریح جزئیات کامل از جمله مشخصات، موقعیت مکانی، زمان و … هر کدام را مشاهده و می توانید نسبت به ثبت بلیط  آنلاین خود اقدام نمایید.

رستوران های کیش

رستوران های کیش

جزیره زیبای کیش علاوه بر جاذبه های گردشگری، تفریحی و مراکز خرید متعددی که دارد شهرت زیادی به داشتن رستوران های ممتاز و متمایز دارد. رستوران های کیش، رستوران های با کیفیتی هستند که در ساعات مختلف شبانه روز و در روز های مختلف سال به ارائه خدمات متنوع و متمایز به مشتریان می پردازند. برای آشنایی با این خدمات مطالعه این مقاله پیشنهاد می شود.