۳ ساعت
زمان
آقایان, بانوان
جنسیت

جنگ شب طلایی کیش، یک شب خاطرانگیز

جزیره ی زیبای کیش بزرگترین جزیره ی گردشگری و تفریحی ایران؛ جزیره ای مملو از تاسیسات تفریحی دریایی و غیر دریایی که سالیانه پذیرای میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی در آب های نیلگون خلیج همیشه فارس می باشد‌.

جزیره ی زیبای کیش محلی مناسب آماده ی ثبت خاطرات شاد و فراموش نشدنی برای شماست.این منطقه با تفریحات روزانه متنوع و پر هیجان  می تواند ساعات خوشی را برای شما به ارمغان بیاورد اما تفریحات شبانه چطور؟!

از سری برنامه های پر هیجان شاد و مفرح شبانه جزیره کیش که میتواند محل مناسبی برای تخلیه انرژی های منفی شما باشد. فستیوال ها جنگ ها و جشن های شبانه است.

جنگ شب طلایی کیش مجموعه ای از برنامه های شاد کمدی و موزیکال و مهیج  خانوادگی و دوستانه است که از برنامه پر طرفدار مجموعه ی تفریحی کیش می باشد.

یکی  از  دلایل استقبال گردشگران از جنگ های شبانه عدم محدودیت سنی برای ورود به این جنگ است‌.

این برنامه اختلاف بارزی با دیگر جنگ های شادیانه ی شبانه ای که تا بحال تجربه کرده اید دارد علت تفاوت این جنگ شبانه برگزار کنندگان و مجریان مجرب و حرفه ای در جایگاه خودشان است.

مجموعه برنامه های جنگ شب طلایی کیش:

جنگ طلایی کیش در سالن آمفی تئاتر قصر هیجان کیش در مجموعه ای خاص و مجلل با طراحی نور و موسیقی و کیفیت عالی و ظرفیت بالا پذیرای شما دوستداران تفریح و جمع های خانوادگی شما می باشد  مجموعه برنامه های این مجموعه  در قالب اجرای : تئاتر ،استندآپ کمدی، شعبده بازی ،اجرای موسیقی زنده، بلک لایت شو و… برگزار می شود.

هنرمندان این مجموعه :

  • جناب مصطفی رامشی
  • تیمور طالبی
  • علی برجی
  • رضا بیک

و هنرمندان محبوب دیگری هستند.

اگر شما برای تفریح علاوه بر جمع های دوستانه و خانوادگی به هزینه های سفر خود اهمیت میدهید پیشنهاد کیش فان به شما جنگ شب طلایی کیش می باشد که میتواند شبی به یادماندی طولانی اما شیرین را برای شما به ارمغان بیاورد.

اگر شما هم برای شرکت در این جنگ مهیج آماده اید توصیه ی ما به شما تهیه و رزرو بلیط زود هنگام این برنامه است چون جایگاه شما در اجرا با توجه  به زمان تهیه بلیط شما برای  شرکت در این برنامه  تعیین می شود.

 

کیش فان به عنوان مرجع تخصصی تخفیف ویژه تفریحات کیش درکنار شماست تا با ارائه تخفیف ویژه بلیط ورودی جنگ شب طلایی کیش لحظات شاد و مهیجی را برای شما ،دوستان و خانوادتان رقم بزند .

 

سایر تفریحات مهیج کیش:جنگ شبانه دینامیت شو ، غواصی ، جت اسکی ، فلایبورد ، بنانا سواری ، پارک آبی اوشن کیش ، پارک دلفین ها

بازگشت به صفحه تخفیف کیش

محل ارائه تفریح قصر هیجان
مدت ۳ ساعت
ساعت فعالیت از ساعت ۲۰ الی ۲۳ و از ساعت صفر الی ۳ بامداد
توضیحات
به دلیل محدودیت ظرفیت سالن زودتر اقدام به رزرو بلیط کنید

 

اطلاعات بیشتر

سانس جنگ شبانهسانس ۰ الی ۳ بامداد

تصویر اصلی جنگ شب طلایی کیش
تصویر گالری جنگ شب طلایی کیش ۲
تصویر گالری جنگ شب طلایی کیش ۱

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی