۲۰ دقیقه
زمان
آقایان, بانوان
جنسیت
۱۰+
سن

شاتل کیش چالشی مهیج در دل دریا

یکی از اصلی ترین دلایل سفر هر گردشگری که به جزیره ی زیبای کیش می آید، استفاده از تفریحات بی نظیر آن به خصوص تفریحات آبی می باشد. تفریحاتی که بسیاری از آن ها در ایران در جای دیگری جز کیش یافت نمی شوند. بیشتر این تفریحات یک ورزش نشاط آور و قوی کننده ی عضلات هم به شمار می روند، یکی از این  ورزش های مفرح شاتل کیش می باشد که یکی از زیرمجموعه های water tubing است و به عنوان یکی از هیجان انگیزترین این تفریحات توانسته طرفداران بسیاری را جذب خود کند، به طوری که تقریباً تمام کسانی که به کیش سفر می کنند تجربه فوق العاده ی شاتل را از دست نمی دهند. تجربه ای پر از هیجان و بالا رفتن حداکثری دوز آدرنالین شما که تا مدت ها از ذهنتان پاک نخواهد شد.

 

جدال با امواج دریا با شاتل کیش

در شاتل کیش درحالی که برروی یک تیوب سوار هستید توسط طناب هایی که به یک قایق تندرو (جت بوت) متصل هستند با سرعت بسیار برروی امواج خروشان کشیده می شوید. در این میان با چالش های مهیجی هم مواجه خواهید شد. تلاش برای حفظ تعادل و پرت نشدن از روی تیوب شما را به اوج هیجان خواهد رساند. بالا و پایین پریدن تیوب تا ارتفاع چند متری و حس سقوط آزاد، همچنین نیروی گریز از مرکزی که هنگام دور زدن به شما وارد می شود چالشی سخت برای شما به وجود می آورد که اگر عضلاتی قوی داشته باشید شاید بتوانید آن را با موفقیت پشت سر بگذارید، در غیر اینصورت با سقوط در آب تنبیه خواهید شد. اما همین تنبیه هم دلنشین خواهد بود. چرا که در عین ایمنی کامل می توانید حس فوق العاده ی شیرجه به داخل دریا را نیز تجربه کنید. ایمنی شما با پوشیدن جلیقه های مخصوص و حضور غریق نجات های حرفه ای برروی جت بوت، تضمین خواهد شد.

مطمئناً چشیدن طعم پرش برروی امواج دریا با تیوب در کنار خانواده یا دوستانتان دوچندان خواهد شد. چرا که رقابتی جذاب برای بقا برروی تیوب به وجود خواهدآمد که لحظاتی سراسر شاد و مهیج را برای شما رقم خواهد زد.

 

نکاتی که دررابطه با شاتل کیش باید بدانید:

  • تمامی تجهیزات لازم در کلوپ تفریحی به شما ارائه خواهد شد.
  • شاتل کیش قابل استفاده برای خانم ها وآقایان به طور همزمان می باشد.
  • در صورت پرداخت هزینه، یک عکاس حرفه ای برای ثبت لحظات شادتان همراه شما خواهد بود.
  • ساعات مراجعه از ۱۰ صبح الی ۱۶ بعدازظهر می باشد.
  • زمان تفریح شاتل کیش ۲۰ دقیقه می باشد.
  • شاتل کیش در پارک ساحلی سیمرغ، پارک ساحلی مرجان، دامون ساحلی، هتل شایان و مراکز ارائه دهنده تفریحات آبی که بیشترشان در قسمت شرقی جزیره هستند، ارائه می شود.

 

کیش فان، مرجع تخصصی تخفیف ویژه تفریحات کیش در کنار شماست تا با ارائه بلیط تخفیف ویژه شاتل کیش لحظات شاد و مهیجی را برای شما، دوستان و خانواده تان رقم بزند.

سایر تفریحات دریایی آبی کیش: غواصی ، فلایبورد ، بنانا سواری ، بنانا کیش ، پاراسل

بازگشت به صفحه تخفیف کیش

محل ارائه تفریح ساحل سیمرغ، ساحل مرجان، اسکله تفریحی
مدت ۲۰ دقیقه
ساعت فعالیت از ساعت ۱۰ الی ۱۶
تجهیزات مورد نیاز لوازم مورد نیاز در اختیار قرار می گیرد
شامل می شود
جلیقه نجات
کلاه ایمنی
شامل نمی شود
فیلمبرداری و سلفی

 

اطلاعات بیشتر

محل ارائه تفریحاسکله دامون (محل حرکت کشتی های مسافری و تجاری), انتهای بلوار اندیشه مجموعه کلوپ ها, ساحل سیمرغ (ساحل شنی و دید باز), ساحل مرجان (زیباترین ساحل جزیره)

نقشه در حال بارگذازی است، لطفا شکیبا باشید …

تصویر کاور شاتل کیش
تصویر گالری شاتل کیش / شاتل سواری ۱
تصویر گالری شاتل کیش / شاتل سواری ۵
تصویر گالری شاتل کیش / شاتل سواری ۴
تصویر گالری شاتل کیش / شاتل سواری ۳
تصویر گالری شاتل کیش / شاتل سواری ۲

دیدگاه‌ها

5.00 بر اساس ‏2 دیدگاه
Avatar
22 فروردین 1398

سلام جناب شعوری خیلی عالی بود مرسی ممنونم از لطفتون.❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Avatar
31 تیر 1398

خیلی هیجان داشت ترسیدیم ولی خیلی خوش گذشت

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی