۱ ساعت
زمان
آقایان, بانوان
جنسیت

پدل برد کیش لذت شناور بودن بر روی آب

بسیاری از گردشگرانی که به کیش می آیند به سراغ بناهای تاریخی حومه ی این جزیره می روند. اما وقتی طعم شیرین تفریحات آبی فوق العاده ی کیش را می چشند به قدری مجذوب آن می شوند که برای بازگشت به کیش برنامه ریزی می کنند. تفریحاتی بسیار متنوع که هرکدام در نوع خود بی نظیر و دلرباست. یکی از تفریحاتی که بیشتر ما دیده ایم اما نتوانسته ایم هیجان استفاده از آن را لمس کنیم پدل برد کیش است. پدل برد از جدیدترین تفریحات کیش است و مخاطبین آن از هر سنی می باشند و فقط کافی است عاشق هیجان باشید.

پدل برد از یک تخته بسیار محکم ساخته شده است که این تخته می تواند از جنس های مختلفی مانند فیبرکربن، فایبرگلاس، چوب بامبو یا PVCدر مدل های بادی باشد که هرکدام آن ها تحمل وزن های بالا را هم دارند به طوری که می توانید با فرزندتان بر روی آن سوار شوید و به جلو حرکت کنید و یا اگر خواستید بر روی آن ورزش یوگا هم انجام دهید. همچنین امکان نشستن و حتی دراز کشیدن بر روی این تخته را دارید. پدل بورد در کلوپ های مارین دریا، سی من، پارک آبی بادی مارینا و پارک کیبل اسکی قابل اجراست.

 

پدل برد تفریحی برای همه

ردپدل یا Flat Waterبه دلیل حالت خاصی که دارد و بزرگتر بودن سایز آن نسیت به سایر مدل ها بهترین انتخاب برای افراد مبتدی و کسانی که می خواهند به همراه کودک خود از آن استفاده کنند، می باشد. ردپدل عرض بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد به همین سبب می تواند وزن بیشتری را تحمل کند و به راحتی می توانید تعادل خود را بر روی آن حفظ کنید. برای اطمینان خاطر شما قبل از انجام تفریح مربیان آموزش های لازم را به شما می دهند تا به خوبی بتوانید از هیجان فوق العاده ی پدل بورد لذت ببرید.

 

مروری مختصر بر تاریخچه ی پدل برد

پدل برد سابقه ای دارد به طول تاریخ. از گذشته تا کنون شاهد انواع مختلفی از پدل لوردها بوده ایم اما سال ۱۹۴۰ در هاوایی موج سواران حرفه ای اهل وایکی کی نسل جدیدی از پدل بردها را معرفی کردند. در این مدل، موج سواران بر روی تخته می ایستند و با پارو زدن حرکت می کنند.به این ورزش « استندآپ پدل برد » می گویند. از سال ۲۰۰۰ نگاهی حرفه ای تر به این ورزش شد و هر ساله شاهد تولید مدل های جدیدتری از آن بوده ایم که هر کدام از آن ها کارایی خاص خود را دارد.

 

انواع پدل برد کیش :

  • پدل بورد کیش معمولی
  • رد پدل بورد کیش (محصول گشور انگلستان، عریض تر و با ثبات بیشتر نسبت به مدل معمولی)

 

قوانین و نکاتی که باید بدانید:

  • مدت زمان استفاده ۶۰ دقیقه می باشد که نیمی از آن صرف آموزش و نیمه دوم آن هم انجام تفریح می باشد (هزینه ای برای آموزش پرداخت نخواهید کرد)
  • برای تضمین امنیت شما استفاده از جلیقه نجات الزامی می باشد.
  • قابل استفاده برای بانوان و آقایان
  • بهترین زمان برای انجام این تفریح فصول تابستان و بهار می باشد. اما پاییز و زمستان هم مخاطبان زیادی برای انجام این تفریح بی نظیر وجود دارد.
  • کفش مخصوص رایگان
  • حضور غریق نجات اختصاصی در کنار شما

 

کیش فان مرجع تخصصی تخفیف ویژه تفریحات کیش درکنار شماست تا با ارائه بلیط تخفیف ویژه پدل برد کیش لحظات شاد و مهیجی را برای شما، دوستان و خانواده تان رقم بزند.

سایر تفریحات دریایی آبی کیش: غواصی ، فلایبورد ، بنانا سواری ، بنانا کیش ، پاراسل ، کریزی بوت ، اسکوتر زیردریایی

بازگشت به صفحه تخفیف کیش

محل ارائه تفریح انتهای بلوار ساحل
مدت ۶۰ دقیقه
ساعت فعالیت از ساعت ۱۰ الی ۱۶
تجهیزات مورد نیاز
کفش مخصوص رایگان
آموزش رایگان
ناجی اختصاصی

 

نقشه در حال بارگذازی است، لطفا شکیبا باشید …

تصویر اصلی پدل برد کیش یا پدل بورد کیش
تصویر گالری پدل برد کیش یا پدل بورد کیش
تصویر گالری و سلفی پدل برد کیش یا پدل بورد کیش
تصویر گالری ۱ پدل برد کیش یا پدل بورد کیش

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی