۲ساعت
زمان
آقایان, بانوان
جنسیت

خاطره به یاد ماندنی از جزیره کیش  با کشتی تفریحی اوستا ۵

کشتی تفریحی اوستا ۵ بزرگترین کشتی تفریحی در کیش است که خدمات و تفریحات متنوعی را در اختیار مسافرین قرار می دهد. قطعا لذت بخش ترین قسمت سفر به جزیره زیبای کیش، گشت بر روی آب های نیلگون خلیج فارس است که صحنه زیبایی را برای ما رقم می زند. تماشای آب های آرام و زلال در یک محیط فرخ و باز، آرامش زیادی را به همراه خواهد داشت و چه بهتر که این آرامش را با یک کشتی شیک و مدرن همانند کشتی تفریحی اوستا ۵ تجربه کنید.

این کشتی تفریحی دارای د طبقه است که در هر کدام از طبقات تمامی امکانات مورد نیاز مسافرین ارائه می شود. مدیریت بسیار قوی کشتی تفریحی اوستا ۵ این امکان را فراهم می کند تا در مدت ۲ ساعت گشت ر روی خلیج فارس، بهترین استفاده را از تمامی لحظات خود را داشته باشید.

خدمات و امکانات کشتی تفریحی اوستا ۵:

  • در طبقه اول موسیقی بسیار زیبا، دلنشین و زنده برای مسافرین ارائه می شود که مسافرین بنا به سلیقه خود می توانند درخواست اجرای موسیقی خود را داشته باشند.
  • یکی از برنامه های بسیار مهیج که در کشتی تفریحی اوستا ۵ اجرا می شود، استندآپ کمدین با بهترین بازیگران است.
  • جالب است بدانید که در این کشتی تفریحی موسیقی سنتی با سازهای سه تار، نیهنبان و دف ارائه می شود.
  • زمان فعالیت این کشتی تفریحی در ساعت ۲۳-۲۱ شب است که ایستگاه حرکت آن از پایانه مسافربری دریایی (بندرگاه کیش) است.
  • لازم به ذکر است که کشتی تفریحی اوستا ۵ برای مسافرین گارانتی بازگشت پول را در نظر گرفته است به این معنا که اگر به دلیل بروز مشکلی تحت مدیریت این کشتی تفریحی، امکان گشت در خلیج فارس وجود نداشته باشد باید هزینه ها بدون هیچ گونه کم و کاستی به مسافرین عودت داده شود.

محل ارائه تفریح پایانه مسافر بری دریایی(بندرگاه کیش)
مدت ۲ ساعت
ساعت فعالیت ۲۱-۲۳
توضیحات
تخفیف ویژه

اطلاعات بیشتر

سانس15:30 تا 17:30, 21 تا 23, 23 تا 01:00 بامداد

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی