۲ساعت
زمان
آقایان, بانوان
جنسیت

کشتی تفریحی آرتمیس از جمله جاذبه های گردشگری در جزیره زیبای کیش است که هر ساله مسافرین و توریست های زیادی برای تجربه لحظات به یاد ماندنی، از خدمات این کشتی تفریحی استفاده می کنند. خوشبختانه در کیش انواع مختلفی از خدمات و امکانات گردشگری وجود دارد و شما در لحظه حضور در این جزیره، تفریحات متنوعی را در اختیار خواهید داشت.

کشتی تفریحی آرتمیس با طولی معادل ۳۰ متر و عرض ۱۰ متر، یک کشتی دو طبقه است که ظرفیت پذیرش ۱۳۰ نفر مسافر را دارد. این کشتی زیبا به مدت دو ساعت گشت بر روی آب های آرام و زلال با خدماتی که ارائه می کند، سفری لذت بخش را برای شما رقم خواهد زد به همین دلیل است که توصیه می کنیم در سفر به جزیره کیش، حتما از این کشتی تفریحی بازدید کنید.

خدمات و امکانات کشتی تفریحی آرتمیس:

  • یکی از نگرانی های مسافرین، سوار شدن و پیاده شدن از کشتی برای کودکان و افراد مسن است در حالی که سوار شدن بسیار راحت بوده و اصلا نیازی به استفاده پله نخواهد بود.
  • گشت کشتی تفریحی آرتمیس به صورت همه روزه و در بازه های زمانی ۲۰:۳۰-۲۲:۳۰  ۲۳-۰۱:۰۰  ۱۳-۱۵   انجام می گیرد.
  • در این کشتی تفریحی کافی شاپ و رستوران بسیار شیک و مدرن تاسیس شده است که متنوع ترین غذاها و خوراکی ها برای مسافرین سرو خواهد کرد.
  • پخش موسیقی به صورت زنده را نیز نباید فراموش کرد که در کشتی تفریحی آرتمیس مسافرین هر کدام می توانند درخواست موسیقی مورد علاقه خود را داشته و از آن لذت ببرند.
  • یکی از جذاب ترین برنامه های تفریحی کشتی تفریحی آرتمیس جنگ شادی است که لحظات مفرح و پر از خنده را برای مسافرین رقم می زند شما حداقل تا زمانی که در این کشتی حضور دارید به هیچکدام از نگرانی های زندگی خود فکر نخواهید کرد.

محل ارائه تفریح
مدت ساعت ۲
ساعت فعالیت ۲۰:۳۰-۲۲:۳۰ ۲۳-۰۱:۰۰ ۱۳-۱۵
توضیحات
تخفیف ویژه

اطلاعات بیشتر

سانس21 تا 23, 23:30 تا 01:30 بامداد

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی