رستوران باراکودا کیش با الهام از نام یک‌گونه از ماهی‌ها تأسیس‌ شده است. این رستوران استوار و محکم چون کودکی بازیگوش در آغوش مادر خود جزیره زیبای کیش قرار گرفته است. رستورانی که واقع در اسکله تفریحی درهای تفریح و شادی را برای هر مسافری می‌گشاید.

امکانات خوب رستوران باراکودا کیش

رستوران باراکودا کیش با اندیشه سازندگان مجموعه در ساحلی بنا شده است که مرغان دریایی بر فراز ساحل دریا یادآور فیلم‌های مستند و حیات‌وحش هستند، دریا نیز با ماهی‌های رنگارنگ گویا فانوس بندی و آذین‌بندی شده است.

این تصاویر ناب محیطی در اطراف رستوران باراکودا به وجود می­ آورند که لذت خوردن یک کباب ایرانی با نان و ریحان خوش عطر دل هرکسی را می‌برد.

بوی برنج ایرانی دست‌پخت آشپزان ماهر این رستوران‌ها همان عطری است که رهگذران اسکله تفریحی نمی‌توانند از امتحان آن چشم‌پوشی کنند.

هیچ‌چیز بعد از یک قایق‌سواری هیجان‌انگیز بر روی دریای نیلگون خلیج‌فارس نمی‌تواند چون خوردن غذاهای لذیذ دریایی همراه با شنیدن موسیقی زنده پاپ و سنتی انرژی لازم برای یک تفریح خاص مانند غواصی را فراهم کند یا توان کافی را برای شما مهیا کند که بتوانید با جت اسکی دریا و امواج سرکش آن را رام کنید.

هیجان در کنار رستوران باراکودا کیش

رستوران باراکودا در بهترین جای جزیره کیش برای همه‌کسانی که عاشق تفریح و هیجان و شادی هستند، همه‌کسانی که یک سفر تفریحی خاص می‌خواهند و همه‌کسانی که از زندگی یکنواخت خسته شده‌اند و دلشان تغییر می‌خواهد واقع‌شده است. کافی است اراده کنید؛ از تفریحات یکنواخت و ساده‌دل بکنید و چند روز برای خود زندگی کنید.

اینجا همان‌جا است که هرچه دلتان از یک سفر می‌خواهد برایتان فراهم می‌کند. تجربه چیزهای جدید همیشه لذت‌بخش است.

رستوران باراکودا کیش با کادری مجرب از همان ورودی در با لبخند از شما استقبال می‌کند و با سرویس‌دهی خوب و کامل بهترین غذاها را در مقابل شما قرار می‌دهد، این غذاها در محیطی کاملاً بهداشتی تهیه می‌شوند، زیرا سلامت و خواسته شما همیشه در اولویت است.

محل ارائه تفریح
مدت زمان استاندارد صرف غذا برای هر وعده
ساعت فعالیت
توضیحات
تخفیف ویژه

اطلاعات بیشتر

سانسشام 21:30 تا 00:30, نهار 12:30 تا 15:30
ترانسفربدون ترانسفر, ترانسفر رفت

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی