رستوران کرال با منوی متنوع و فضایی دنج در جزیره زیبای کیش:

طبق نظرات، اگر به دنبال یک رستوران خوب با فضایی دنج، راحت و غذایی با کیفیت هستید، رستوران کرال جزیره کیش را به خاطر بسپارید. رستوران کرال  با پذیرایی خاص خود و با منویی کامل از انواع غذاهای مشتری پسند، سالهاست که انتخاب برتر مهمانان جزیره است. رستوران کرال  در جزیره زیبای کیش مشتری مداری را هدف فعالیت خود در عرصه رستوران داری قرار داده است. یک شب به یاد ماندنی در فضایی دلنشین به همراه غذاهای لذیذ، تازه و خوشمزه، موزیک لایت و نورپردازی خارق العاده، می تواند خاطره ای فراموش نشدنی در سفر به جزیره زیبای کیش باشد. امکان ندارد به جزیره کیش سفر کنید، و دلتان غذای دریایی و تازه  رستوران کرال را نخواهد. تمامی نظرات متفق القول بر کیفیت بی نظیر غذاهای  دریایی رستوران کرال تاکید دارند.

رستوران کرال صدفی در جزیره زیبای کیش:

رستورانی راحت و دنج دارای محیطی که برای کودکانتان نیز مناسب است، و کودکان در رویای خود خاطره زیبایی را از یک شب به یاد ماندنی در رستوران کرال تجربه خواهند کرد.  همین طور با اعضای خانواده و دوستان شبی به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد. رستوران زیبای کرال  واقع در برج صدف کیش، چون صدف می درخشد. سرو  غذاهای متنوع  ایرانی، سنتی، دریایی، فرنگی،  سالاد بار متنوع،  و فضایی بهداشتی همراه با کادری مجرب و آموزش دیده، آماده پذیرایی از مهمانان خود می باشد. منو نهار و منو شام با تنوع غذایی و سالادهای تزیینی  با ارزش غذایی بالا، و نوشیدنی های گوارا ساعات خوشی را برای شما رقم خواهد زد.

ظرفیت مناسب سالن، توجه به نظافت فضا و آراستگی کارکنان، تنوع غذایی و نوشیدنی در منوی صبحانه، نهار، شام، ویویی زیبا به جزیره، جوی صمیمی و شاد، اجرای موسیقی زنده و دلنشین، رستوران کرال را به صدف زیبای جزیره کیش تبدیل کرده است.

محل ارائه تفریح لوپ دیدار، برج صدف
مدت زمان استاندارد صرف غذا برای هر وعده
ساعت فعالیت نهار ۱۲-۱۶ شام ۲۰-۰۰:۳۰
توضیحات
تخفیف ویژه

اطلاعات بیشتر

سانسشام 20 تا 00:30, نهار 12 تا 16
ترانسفربدون ترانسفر, ترانسفر رفت

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی