۲ساعت
زمان
آقایان, بانوان
جنسیت

اگر تمایل دارید سفر در یک کشتی تاریخی را تجربه کنید ما به شما کشتی تفریحی دنا را پیشنهاد می کنیم. جزیره کیش به عنوان یکی از شهرهای توریستی مهم ایران دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است که من جمله می توان به انواع کشتی تفریحی اشاره نمود.

کشتی تفریحی دنا یک کشتی سه طبقه با ظرفیت ۲۵۰ نفره است که توسط مهندسین استرالیایی طراحی و ساخته شده است. جالب است بدانید که این کشتی به عنوان یکی از کشتی های ۴ ستاره در کیش شناخته شده است و این رتبه خود را مدیون ساختار زیبای کشتی و خدماتی است که برای مسافرین ارائه می کند.

مهمترین خدمات و امکانات کشتی تفریحی دنا:

قبل از این که رزرو کشتی تفریحی دنا را انجام دهید این حق شما است که بدانید در گشت ۲ ساعته با این کشتی در آب های خلیج فارس چه تفریحات و خدمات از سوی مدیریت کشتی برای شما در نظر گرفته شده است:

  • کشتی تفریحی دنا دارای یک سالن موزیک است که انواع موسیقی را به درخواست مسافرین به صورت زنده اجرا می کند.
  • در تمام مدت ۲ ساعت که در کشتی تفریحی حضور دارید از برنامه های شاد و مهیج لذت برده و تمام لحظات برای شما لذت بخش خواهد بود.
  • پذیرایی مفصل شام با منوی غذایی متنوع از انواع غذا و نوشیدنی برای مسافرین در نظر گرفته می شود.
  • با توجه به این که سفر بر روی خلیج فارس منظره زیبایی دارد، مدیریت کشتی تفریحی دنا دارای عکاس های ماهری است که بهترین صحنه ها را برای شما ثبت خواهند کرد.
  • در سالن VIP کشتی تفریحی دنا مسافرین می توانند از محیط آرام با نواختن پیانو لذت ببرند.
  • مدت زمان برنامه های کشتی از ساعت های ۱۹:۰۰ الی ۲۱:۰۰و  ۲۱:۰۰ الی ۲۳:۰۰  است که مسافرین باید زودتر از این زمان بلیط را رزرو نمایند.

محل ارائه تفریح پایانه مسافر بری دریایی(بندرگاه کیش)
مدت ۲ ساعت
ساعت فعالیت ۱۳-۱۵ ۲۱-۲۳ ۲۳:۳۰-۰۱:۳۰
توضیحات
تخفیف ویژه

اطلاعات بیشتر

سانس13 تا 15, 21 تا 23, 23:30 تا 01:30 بامداد

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی