۲ساعت
زمان
آقایان, بانوان
جنسیت

در میان انواع کشتی تفریحی که در کیش وجود دارد کشتی تفریحی امپراطور یکی از زیباترین و شیک ترین کشتی هایی است که بهتر است هر فرد در زمان سفر به این جزیره، از خدمات این کشتی استفاده کند تا به این موضوع پی ببرد که چرا کشتی تفریحی امپراطور به عنوان یکی از بهترین ها در میان رقبای خود شناخته شده است.

کشتی تفریحی امپراطور یک کشتی سه طبقه بسیار لوکس است که با ظرفیت ۱۳۰ نفره، به عنوان جدیدترین کشتی تفریحی در کیش شناخته شده است. در سفر به کیش اگر از خدمات این کشتی تفریحی استفاده نکنید شما یکی از هیجان انگیزترین تفریحات عمر خود را از دست داده اید لذا یکبار هزینه به رسیدن به این لذت ارزش دارد.

خدمات و امکانات کشتی تفریحی امپراطور:

  • بر روی عرشه کشتی یک کافی شاپ با طراحی مدرن و نوشیدنی ها و خوراکی های بسیار متنوع تاسیس شده است که مسافرین می توانند در طول سفر از خدمات آن لذت ببرند.
  • البته کشتی تفریحی امپراطور برای مسافرین پذیرایی شام را نیز در نظر گرفته که با غذاهای متنوع من جمله ته چین مرغ و چلو جوجه و دورچین همراه با ماست و نوشیدنی هایی همانند  نوشابه در خدمات شما عزیزان خواهد بود.
  • سانس های کشتی تفریحی امپراطور از ساعت ۲۰:۳۰-۲۲:۳۰ و همچنین ۲۳ – ۱ تنظیم شده است. شما در دل شب از زیبایی های آب های نیلگون خلیج فارس لذت می برید و از طرفی از گرمای روزانه جزیره در امان خواهید بود.
  • در کشتی تفریحی امپراطور موسیقی به صورت زنده و بنا به درخواست مسافرین اجرا می شود. شما برحسب علاقه خود می توانید درخواست اجرای آهنگ مورد علاقه خود را داشته باشید و از شنیدن آن در فضای آزاد آبی لذت ببرید.
  • ایستگاه این کشتی تفریحی در پایانه مسافربری دریایی (بندرگاه کیش) قرار دارد و برای مسافرین به راحتی در دسترس خواهد بود.

محل ارائه تفریح پایانه مسافر بری دریایی(بندرگاه کیش)
مدت ۲ ساعت
ساعت فعالیت ۲۰:۳۰-۲۲:۳۰ ۲۳-۰۱:۰۰
توضیحات
تخفیف ویژه

اطلاعات بیشتر

سانس20:30 تا 22:30, 23 تا 01:00 بامداد

دیدگاه‌ها

5.00 بر اساس ‏1 دیدگاه
Avatar
14 تیر 1398

عالیییی

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی