۱ ساعت
زمان
آقایان, بانوان
جنسیت

کشتی آکواریوم کیش | سفر شگفت انگیز به زیر دریا با تخفیف ویژه

سفر به زیر دریا و مشاهده زندگی موجودات و زیبایی های زیر دریا میز همانند آرزوی پرواز از آرزوهای دیرینه انسان ها بوده است. جذابیت مشاهده دنیای زیر آب و زیبایی های خارق العاده زندگی موجودات زیر آب ، هر شخصی را وسوسه می کند تا حداقل یکبار آن را امتحان کند. اما تجربه سفر شگفت انگیز به زیر آب و مشاهده دنیای زیر آب چگونه امکان پذیر است؟

کشتی آکواریوم کیش چیست؟

بدون شک یکی از بی نظیرترین مناطق گردشگری و تفریحات آبی کشور عزیزمان جزیره زیبای کیش است. جزیره ای فوق العاده زیبا با آب های زلال و شفاف و بافت موجودات دریایی بی نظیر که هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. یکی از هیجان انگیز ترین و خاطره انگیزترین تفریحات آبی در جزیره زیبای کیش ، کشتی آکواریوم کیش است. کشتی آکواریوم کیش یک کشتی تفریحی با پنجره ها و کف شیشه ای ست که گردشگران را با بردن به یک سفر هیجان انگیز در ارتفاع ۲ و نیم متری سطح دریا با امنیت و تجهیزات کامل شگفت زده می کند.

مزایای کشتی آکواریوم کیش

کشتی آکواریوم کیش جزو تفریحات دسته جمعی کیش محسوب میشود که می توان آن را در کنار خانواده و یا دوستان تجربه کرد. گردشگران و توریست ها می توانند با سفر یک ساعته توسط کشتی های آکواریوم کیش به سایت های تجمع موجودات دریایی بروند و صحنه های بکر و بسیار دیدنی مانند ماهیان زینتی و خوراکی، مرجان ها، طوطیا، ستاره دریایی، شکار لحظه ای ماهیان و … را فقط در چند سانتی متری خود ببینید. از دیگر مزایایی که سفر با کشتی آکواریوم کیش برای مسافران ایجاد می کند. اجرای موسیقی زنده در حین سفر است که سفر شما را خاطره انگیز تر می کند.

انواع کشتی آکواریوم کیش:

کشتی های آکواریوم کیش به چند دسته تقسیم می شود که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  • کشتی ستاره
  • کشتی گردشگر
  • کشتی طوطیا
  • کشتی سیمرغ

کیش فان ، بزرگترین مرجع تخفیف ها و آفرهای ویژه تفریحات کیش در کنار شماست تا با ارائه تخفیف ویژه کشتی آکواریوم کیش سفری به یاد ماندنی و خاطره انگیز برای شما و خانواده شما رقم بزند.

سایر تفریحات دریایی آبی کیش: غواصی ، جت اسکی ، فلایبورد ، بنانا سواری ، پارک آبی اوشن کیش ، پاراسل

بازگشت به صفحه تخفیف کیش

محل ارائه تفریح اسکله تفریحی کیش
مدت یک ساعت
ساعت فعالیت از ساعت ۱۰ الی ۱۷
تجهیزات مورد نیاز تجهیزات خاصی مورد نیاز نیست

 

 

اطلاعات بیشتر

کشتی آکواریومکشتی آکواریوم ستاره, کشتی آکواریوم سیمرغ (کف و دور شیشه ای), کشتی آکواریوم طوطیا, کشتی آکواریوم گردشگر1 (بزرگترین کشتی آکواریوم ایران با 3 متر عمق برای مشاهده بهتر دنیای زیر آب)
تصویر کشتی آکواریوم کیش
نمای بیرون کشتی آکواریوم کیش توتیا
تصویر نمای نزدیک ماهی ها کشتی آکواریوم کیش
تصویر شماره ۸ کشتی آکواریوم کیش نمای بیرون
کشتی آکواریوم کیش جذاب برای کودکان
استقبال عموم از کشتی آکواریوم کیش
تصویر نمای نزدیک ماهی ها کشتی آکواریوم کیش
تصویر شماره ۱ کشتی آکواریوم کیش
تصویر شماره ۲ کشتی آکواریوم کیش

دیدگاه‌ها

5.00 بر اساس ‏1 دیدگاه
Avatar
23 آبان 1397

کدوم یک از این کشتی ها بهتره و نمای بهتری از فضای زیر آب را به ما نشون میده؟
ممنون از توضیحاتتون

kishadminfun
24 آبان 1397

کشتی ها بدلیل اینکه در یک منطقه حرکت می کنند فضای مشابه از زیر دریا را نمایش می دهند و از لحاظ امکانات نیز بسیار شبیه هم هستند. از این رو به سلیقه خود می توانید یکی از کشتی ها را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی