۱۵ دقیقه
زمان
۱۰+
سن

قلعه وحشت یکی از جدیدترین مراکز تفریحی و سرگرمی در جزیره کیش است. که به تازگی فعالیت  خود را آغاز کرده و برای گردشگران در سراسر ایران و حتی توریست­هایی که از دیگر کشورها به کیش  سفر می­کنند امکان تفریح و هیجان را فراهم آورده و بسیار جذاب است. به آن دسته از کسانی که به دنبال هیجان و تفریح هستند توصیه می­شود.

جزیره کیش

جزیره کیش یکی از زیباترین و مدرن ترین جزیره­های ایران است و به دلیل امکانات تفریحی بسیار زیاد و متنوعی که دارد در هر سال تعداد زیادی گردشگر از سراسر ایران و حتی سایر نقاط دنیا را به خودش جذب می­کند. جزیره زیبای کیش علاوه بر تفریحات دریایی متنوع تفریحات مهیج غیر دریایی را نیز برای گردشگران فراهم آورده اولین قلعه وحشت جزیره کیش که به تازگی تأسیس شده و این  قلعه وحشت برای کسانی احداث شده و مناسب سلیقه آن دسته از افرادی است که دوست دار شادی همراه با هیجان هستند و خواهان احساس کردن ترس­اند. و همان­گونه که از نام آن مشخص است یعنی قلعه وحشت باعث ایجاد رعب و وحشت در افراد ولی از نوع هیجان انگیز آن است. و روزانه افراد زیادی که به جزیره کیش سفر می­کنند به دلیل هیجان بالای آن حتما سری به آن می­­­­­زنند و شاهد صف­های طولانی برای بازدید و تفریح از این مکان هیجان انگیز هستیم.

قلعه وحشت در جزیره کیش

همان طور که گفته شد این مرکز تفریحی هیجان انگیز و مهیج تازه در جزیره کیش احداث شده است. پس بنابراین اگر زیاد راجع به جزییات این قلعه توضیح بدهیم از میزان هیجان و جذابیت آن برای بازدید کنندگان کاسته می­شود. و به شرح خلاصه ای از این مکان جذاب و دیدنی بسنده می­ کنیم. ابتدا وارد یک فضای تاریک  می­ شوید. که  سپس شخص راهنما توضیحاتی را به بازدید کنندگان ارائه می­دهد. و بعد وارد مسیر پیچ در پیچی می­شوید که شخصی با اره برقی به دنبالتان می ­آید و شما در آن مسیر پیچ در پیچ و تاریک و وحشتناک باید راه خروج را بیابید. و در این بین نیز اتفاقات مهیج دیگری رخ می­دهد و باید دقت کنید که مسیر خروج را گم نکنید تا کارتان مشکل تر نشود. در حین اینکه در اینجا هستید از شما عکس گرفته می­شود که در پایان با پرداخت مبلغی در صورت درخواست به خودتان داده می­شود. قلعه وحشت کیش در مقایسه با سایر تفریحات قیمت مناسب تری دارد و در صورت سفر به جزیره زیبای کیش این مکان مهیج و دیدنی را از دست ندهید.

محل ارائه تفریح
مدت ۱۵ دقیقه
ساعت فعالیت
توضیحات
تخفیف ویژه

اطلاعات بیشتر

محل ارائه تفریحدرب جنوبی هتل ارم
زمان استفاده از تفریح19 تا 02:00 بامداد

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی