۲۰ و ۳۰ دقیقه
زمان
آقایان, بانوان
جنسیت

 با سینما ۶ بعدی کیش، بازیگر فیلم باش

کیش به دلیل حضور در منطقه آزاد  و وجود عزمی راسخ برای ارتقاء خدمات تفریحی و اقامتی همیشه در صدر برترین ها حتی درسطح بین الملل بوده است به طوری که تاکنون شاهد حضور انواع تفریحات آبی و غیرآبی در این جزیره  برای اولین بار در ایران بوده ایم. به همین خاطر بسیاری از تفریحاتی که در شهرهای دیگر وجود دارند از تفریحات موجود در کیش الگوبرداری کرده اند. اما همانطور که می دانید در هرچیزی باید به دنبال منشأ بود.

مطمئناً همه شما تجارب تلخی از رفتن به سینماهای چند بعدی دارید. سینماهایی که با کمترین هزینه ها راه اندازی می شوند وقدیمی ترین تجهیزات در آن ها به کار برده شده است. اما کیش به عنوان پیشرو در زمینه ی مراکز تفریحی آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان با به روزترین تکنولوژی های جهانی می باشد. یکی از این تفریحات سینما ۶ بعدی کیش می باشد که تمام ابزارهای لازم برای این که خود را در عمق فیلم حس کنید دارا می باشد. لحظه ی سقوط در یک دره عمیق و وحشتناک، خارج شدن از ریل قطاری که شما سوار آن هستید و حرکت آن به سمت مقصدی نامعلوم و یا درشکه سواری با سرعت زیاد در جنگل های جنگلی اما ناگهان سر یکی از پیچ ها درشکه از مسیر خارج شده و با اسب و درشکه به چاهی بی انتها پرتاب شوید.

اما این بخشی از هیجان بی انتهایی است که آن را با تمام وجود حس خواهید کرد. سینما ۶ بعدی کیش از به روزترین فیلم های واقعیت مجازی اروپا استفاده می کند. صندلی هایی با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه و القای حس سقوط و گذر از مسیرهای صعب العبور با سرعت بسیار بالا و شتاب های متغیر، جک هایی با دوره حرکت طولانی و بلند که حس بی نظیر و خاصی را در شما ایجاد خواهدکرد. بعد ششم در سینما ۶ بعدی تجربه واقعی حضور در مکان و موقعیتی که در فیلم به نمایش درآمده است. به طوری که با سرد شدن هوا در فیلم، شما هم سردتان می شود، با وزیدن باد، شما هم آن را حس می کنید و… . این است همان لذت چشیدن طعم واقعی تصاویر در دنیای تکنولوژی سینما ۶ بعدی کیش.

فیلم های این سینما ۶ بعدی کیش به دو نوع عادی و VIP نمایش داده می شود. هر دو فیلم ها از بروزترین فیلم های اروپا هستند با این تفاوت که در نوع عادی زمان ۲۰ دقیقه است. اما در فیلم VIP زمان ۳۰ دقیقه همراه با القای ۱۰۰ درصدی برای مخاطب است.

کیش فان، مرجع تخصصی تخفیف ویژه تفریحات کیش در کنار شماست تا با ارائه بلیط تخفیف ویژه سینما ۶ بعدی کیش لحظات شاد و مهیجی را برای شما، دوستان و خانواده تان رقم بزند.

سایر تفریحات مهیج کیش: غواصی ، جت اسکی ، فلایبورد ، بنانا سواری ، پارک آبی اوشن کیش ، پارک دلفین ها

بازگشت به صفحه تخفیف کیش

محل ارائه تفریح اسکله تفریحی
مدت
فیلم معمولی ۲۰ دقیقه
 فیلم VIP  ۳۰ دقیقه
ساعت فعالیت از ساعت ۱۹ الی ۱ بامداد
توضیحات
ارائه جدیدترین فیلم های اروپا
فیلم عادی: فیلم چند بعدی بروز
فیلم VIP: فیلم چند بعدی بروز با احساس ۱۰۰ درصدی
قابل استفاده هم زمان بانوان و آقایان

 

اطلاعات بیشتر

نوع فیلمفیلم VIP, فیلم عادی

نقشه در حال بارگذازی است، لطفا شکیبا باشید …

تصویر سینما 6 بعدی کیش
تصویر کانتر سینما 6 بعدی کیش
تصویر گالری سینما 6 بعدی کیش

دیدگاه‌ها

5.00 بر اساس ‏1 دیدگاه
Avatar
23 آبان 1397

عالیه. حتما گروهی برید و در کنار هم هیجان رو تجربه کنید.
چون ظرفیتش محدوده اینترنتی رزرو کنید که معطل نشید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی