توصیف رستوران شاندیز مرجان

رستوران شاندیز مرجان کیش در کنار زلال‌ترین آب‌های خلیج‌فارس برای خود سکنی گزیده است، در ساحلی که مرجان‌های زیبا و صدف‌های چشم‌نواز تصاویری را پدید می­ آورند که هر بیننده‌ای تصور می‌کند در عمق دریا در حال پیاده ­روی است. در این ساحل؛ آسمان آبی، دریا آبی و آفتاب طلایی در کنار هم دیزاین طبیعت است تا شما در یک سفر رویایی در سواحل مرجان کیش مهمان محیط گرم و صمیمی رستوران شاندیز مرجان باشید.

 بهترین خدمات رستوران شاندیز مرجان

رستوران شاندیز مرجان سال‌هاست که در حال خدمت‌رسانی به مشتریان خود است؛ این مجموعه با تکیه‌بر کادر وظیفه‌شناس خود در طی ۱۷ سال سعی کرده است ساحل زیبای مرجان کیش را برای هر بازدیدکننده‌ای جذاب کند.

همه به‌خوبی می‌دانند یک رستوران اگر نتواند غذای لذیذی در اختیار مشتریان خود قرار دهد به‌سادگی و خیلی زود مهجور مانده و مجبور می‌شود حرفه خود را ترک کند؛ بنابراین مدیران رستوران شاندیز مرجان در طی این مدت همیشه سعی کرده‌اند از کادر آشپزی فوق‌العاده‌ای در آشپزخانه خود استفاده کنند که بتوانند با ترکیب جادویی غذاها لذت یک پیاده‌روی در ساحل مرجانی را دوچندان کنند.

آنان خوب می‌دانند که مشتری ناراضی حداقل به ۱۰ نفر خواهد گفت و مشتری راضی با خود مشتری خواهد آورد، لذا در کنار تهیه بهترین مواد اولیه برای آشپزان خود و با کمک اخلاق حرفه­ای و دانش آشپزی آنان انواع غذاهای خوشمزه ایرانی و فرنگی را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهند.

رزرو رستوران شاندیز مرجان کیش

رستوران شاندیز مرجان در کنار عرضه غذاهای لذیذ با دیزاین شیک و جذاب محیط فوق‌العاده شادی را با کمک موسیقی خلق می‌کند.

اجرای موسیقی زنده دل‌نشین سنتی و پاپ و در کنار آن برنامه‌های متنوع، محیط خانوادگی رستوران شاندیز مرجان را برای هر نوع سلیقه‌ای جذاب کرده است. لذا به سبب همین همت گردانندگان خوش‌ذوق رستوران امید است؛ این رستوران ۱۰۰ سالگی خود را نیز روزی جشن بگیرد.

ما امیدواریم با قرار دادن خدمت ترانسفر رفت رایگان، ساحل مرجانی کیش را برای شما در دسترس تر قرار داده و افتخار پذیرایی از شما را بیابیم.

محل ارائه تفریح
مدت زمان استاندارد صرف غذا برای هر وعده
ساعت فعالیت
توضیحات
تخفیف ویژه

اطلاعات بیشتر

سانسشام 21 تا 00:30, نهار 12:30 تا 15:30
ترانسفربدون ترانسفر, ترانسفر رفت

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی