رستوران میر مهنا کیش همسایه دیوار به‌ دیوار دریاست، آن‌ قدر نزدیک که گویی صدایی جز صدای امواج دریا نمی‌تواند آن طراحی به‌خصوص این رستوران را کامل کند، رستورانی بی‌نظیر با نورپردازی ویژه است که سعی نموده با ایجاد محیطی خاص برای همه‌کسانی که دلشان تجربه فضای متفاوت را می‌خواهد، معجزه کند.

محیط رویایی رستوران میرمهنا کیش

رستوران میر مهنا کیش خود را از دریای همیشه فارس جدا نمی‌داند، همچون کودکی می‌ماند که در میان شلوغی و هیاهوی بازار به چادر رنگارنگ مادر چسبیده است و خود را از او جدا نمی‌کند.

این رستوران فضای خاصی دارد؛ گویی سازندگان نیز از محیط‌های تکراری و یکنواخت خسته شده‌اند و لب دریا را با آن رنگ آبی خاص که بارنگ دریاچه‌ها تفاوت دارد و آن آسمان بی غل و غش را برای تکمیل نورپردازی منحصربه‌فرد داخلی بهترین گزینه دانسته‌اند.

رستوران میر مهنا کیش در کنار هتل تاپ زر کیش خواسته همه‌کسانی را که عاشق دیدن طلوع و غروب خورشید بر فراز دریا هستند را برآورده می‌کند. تصور تماشای طلوع خورشید و قدم زدن در یک صبح با طراوات کنار دریا چیزی نیست که مسافران دریا از آن بگذرند.

مگر می‌شود کیلومترها راه را پیمود کنار خلیج‌فارس رفت؛ اما دیدگان خود را از دیدن طلوع خورشید و غروب عاشقانه آن محروم کرد؟ مگر می‌شود به دل کیش سفر کرد و خوردن یک ناهار لذیذ را در رستوران میرمهنا نادیده گرفت؟ مگر می‌شود به کیش سفر کنید و بعد از خرید بهترین و باکیفیت‌ترین کالاها در مراکز تجاری نزدیک رستوران میرمهنا شام را در این رستوران میل نکنید؟

امکانات ویژه رستوران میر مهنا کیش

رستوران میر مهنا کیش با خوش‌نامی خود در سرویس‌ دهی و غذاهای لذیذ ایرانی و خارجی و سرو غذاهای دریایی اصیل جنوبی از هنردوستی نیز عقب نمانده است.

شما شب‌ها آن هنگام که بعد از پیاده‌روی در کنار دریا به مأمن امن و گرم و صمیمی میرمهنا پناه می‌برید هیچ‌چیز مانند شنیدن صدای گرم هنرمندان و نوای دل‌انگیز ساز آنان به‌طور زنده، نمی‌تواند لذت شما را در این سفر تکمیل کند.

محل ارائه تفریح
مدت زمان استاندارد صرف غذا برای هر وعده
ساعت فعالیت
توضیحات
تخفیف ویژه

اطلاعات بیشتر

سانسشام 21:30 تا 00:30, نهار 12:30 تا 15:30
ترانسفربدون ترانسفر, ترانسفر رفت

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی