۲۰ دقیقه
زمان
آقایان, بانوان
جنسیت
۱۰+
سن

آیا قبل از سفر برای انتخاب مقصد مسافرت خود فکر می کنید؟

ملاک های یک سفر تفریحی فوق العاده برای شما چیست؟

بی شک همه ما قبل از اینکه بار یک سفر تفریحی را ببندیم، در مورد مقصد مسافرتمان فکر می کنیم، مشورت میگیریم و پس از تحقیق در مورد جاذبه های گردشگری و مکان های تفریحی تصمیم نهایی را میگیریم.

اما اگر مقصد نهایی تفریح خود را کیش انتخاب کرده اید، مطمئنا یکی از بهترین تصمیم گیری های زندگی خود را انجام داده اید. خطه جنوب ایران میزبان خلیج نیلگون همیشه فارس و جزایر زیادی ست که در این میان جزیره کیش از شهرت بسیار بالاتری برخوردار است. جزیره ای که یک انتخاب فوق العاده برای یک مسافرت تفریحی فوق العاده است.

سفری بی نظیر به جزیره کیش

جزیره کیش آنقدر جاذبه های گردشگری و تفریحی بسیار زیاد، مفرح و مدرنی به مسافرین خود هدیه می دهد که فرصتی برای بیکار ماندن و سر رفتن حوصله شما باقی نمی ماند. از جمله جاذبه های گردشگری جزیره کیش می توان به مکان های تاریخی، مراکز خرید، تفریحات آبی و غیر آبی و … اشاره کرد.

اگر در کیش به دنبال بالا بردن آدرنالین خود و ایجاد یک حس بی نظیر هیجانی می گردید، پیشنهاد کیش فان به شماامتحان یک تفریح پروازی شگفت انگیز است.از جمله تفریحات پروازی در جزیره کیش، گلایدر، جایروکوپتر، کایت موتوردار ( کایت موتوری ) می باشد که هر کدام از آنها ویژگی خاص خود را دارند.

کایت موتوردار یا کایت موتوری چیست؟

در میان تفریحات پروازی کیش کایت موتوردار یا همان کایت موتوری طرفداران بسیار زیادی دارد که به دنبال خلق یک حس بی نظیر و سفری به یاد ماندنی میگردند.

کایت موتور دار یا همان کایت موتوری یک وسیله جذاب پروازی ست که جزو دسته هواپیماهای فوق سبک شناخته می شود. بدنه کایت موتوردار ( کایت موتوری ) از نوع آلومینیوم با پوشش کامپوزیتی ست و بال های کایت موتور دار را پارچه های بسیار مقاوم با اسکلت آلومینیومی تشکیل می دهد. نیروی محرکه این دستگاه پروازی هم به وسیله یک موتور دو سیلندر تامین می شود. به همین خاطر به آن کایت موتوری گفته می شود.

لذت پرواز از آرزوهای دیرینه انسان بوده است که با وجود تفریح کایت موتوردار ( کایت موتوری ) در جزیره زیبای کیش، این آرزو با پرواز بر فراز یکی از زیباترین نقاط جهان و آب های آزاد خلیج همیشه فارس تحقق پیدا کرده است.

مطمئن باشید پرواز با کایت موتوردار یکی از جذاب ترین و پرهیجان انگیزترین خاطرات سفر شما خواهد شد. باند گلایدر فرودگاه بین المللی کیش با طول ۱ و نیم کیلومتر و عرض ۳۰ متر پذیرایی مهمانان و علاقمندان به پرواز با کایت موتوری می باشد.

مزایای پرواز با کایت موتوردار ( کایت موتوری )

  • تجربه یک پرواز بی نظیر و واقعی با خلبانان حرفه ای
  • ایجاد یک خاطره به یاد ماندنی از سفر تفریحی کیش
  • دارای دو کابین جدا از هم و استفاده بانوان
  • بدون نیاز به کلاس آموزشی
  • امکان فیلمبرداری در حین پرواز
  • تحت پوشش بیمه

کیش فان مرجع فروش آفرها، بلیط ها با تخفیف ویژه در کنار شماست تا با ارائه تخفیفات ویژه در انواع تفریحات جزیره کیش مانند پرواز با کایت موتوردار ( کایت موتوری ) خاطرات خوبی را در این سفر برای شما رقم بزند.

عکس ویژه کایت موتوردار یا کایت موتوری

دیدگاه‌ها

5.00 بر اساس ‏1 دیدگاه
Avatar
27 شهریور 1397

کاش این تفریح رو هم عرضه می کردید که بتونیم اینترنتی رزرو کنیم.
ممنون از سایت خوبتون

کیش فان
27 شهریور 1397

در حال پیگیری هستیم که این تفریح هم به لیست تفریحات قابل ارائه کیش فان قرار بگیره.
ممنون از لطفتون

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی