۲ساعت
زمان
آقایان, بانوان
جنسیت

کشتی تفریحی نوید دریا یکی از امکانات تفریحی در جزیره کیش است که خوشبختانه موفقیت زیادی در جلب رضایت مسافرین و توریست ها داشته است. در صورتی که شما قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید پیشنهاد می کنیم بازدید از کشتی تفریحی نوید دریا و استفاده از امکانات سرگرمی آن را از دست ندهید.

کشتی تفریحی نوید دریا به مدت دو سال است که تحت مدیریت امید رجبی، مجتبی امیر علیان و هانی در جزیره کیش راه اندازی شده و با برنامه های متنوعی که دارد در ساعت های فعالیت خود، لحظات به یاد ماندنی و هیجان انگیزی را برای مسافرین رقم می زند. قطعات وجود امکانات تفریحی من جمله انواع کشتی تفریحی سفر را برای مسافرین لذت بخش تر خواهد کرد. در واقع می توان اینگونه بیان نمود که کشتی تفریحی نوید دریا تجربه ای است که شاید پس از آن، هیچگاه قادر به تجربه مجدد آن نباشید.

خدمات کشتی تفریحی نوید دریا:

قبل از استفاده از هر گونه امکانات در سفر، لازم است بدانیم که آیا چنین تفریحاتی ارزش صرف هزینه را دارند یا خیر.

بهترین خدماتی که توسط این کشتی تفریحی ارائه می شود شامل:

  • در کشتی تفریحی کشتی تفریحی موسیقی زنده اجرا می شود و شما می توانید هر آهنگی را که تمایل دارید، بر روی آب های نیلگون خلیج فارس به صورت زنده گوش کرده و لذت ببرید.
  • در مورد پذیرایی در این کشتی تفریحی باید به وجود یک رستوران بسیار شیک در کشتی با منوی غذایی درجه یک از غذاهایی من جمله جوجه، ماست و انواع نوشیدنی اشاره نمود.
  • شما می توانید برای استفاده از خدمات کشتی تفریحی نوید در ساعت ۲ به پایانه مسافربری دریایی (بندرگاه کیش) و نسبت به دریافت بلیط اقدام نمایید.
  • درصورتی که مدیریت کشتی اعلام به لغو برنامه های کشتی داشته باشد، هزینه مسافرین به آن ها عودت داده می شود.

محل ارائه تفریح پایانه مسافر بری دریایی(بندرگاه کیش)
مدت ۲ ساعت
ساعت فعالیت ۲۱-۲۱ /۲۳:۳۰-۰۱:۳۰
توضیحات
تخفیف ویژه

اطلاعات بیشتر

سانس21 تا 23 سالن A, 23:30 تا 01:30 سالن A

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی