رستوران پدیده شاندیز کیش یک رستوران با تم تاریخی

مکانی که یک جای معمولی نیست این رستوران در نوع خود نمونه یک شاهکار تاریخی محسوب می‌شود. مکانی جادویی برگرفته از تاریخ سه هزار ساله بابل که شمارا سوار بر بال زمان به اعماق تاریخ این سرزمین می‌برد، به همان‌جا که هر چه افتخار است توسط ایرانیان کسب می‌شد.

جاذبه گردشگری رستوران پدیده شاندیز

رستوران پدیده شاندیز در کیش بی‌نظیر چون چشم درخشان آن می‌ماند چشمی که افتخار داریم اعلام کنیم بزرگ‌ترین رستوران سرپوشیده دنیا است و چه افتخاری بالاتر از این‌که کیش مروارید خلیج‌فارس در میان معروف‌ترین جزایر دنیا با کلی ادعا، بزرگ‌ترین رستوران را در آغوش خود گرفته است که ارزشی بس‌بالا دارد.

اما بزرگ بودن تنها دلیل درخشان بودن رستوران پدیده شاندیز نیست؛ این رستوران باشکوه و عظمت در مقابل دیدگان بینندگان و مسافران دریا، نماد دریا و دریانوردی بر سینه دارد، مدالی به شکل لنگر، مدالی که در کتاب گینس ثبت شده است تا تم تاریخی رستوران پدیده شاندیز فوق‌العاده کامل گردد.

این لنگر ۱۰۰ تنی است و تنها در عرض ۳۵ روز ساخته‌شده است تا نشان دهد خواستن توانستن است. همان‌گونه که فرهاد کوه را کند.

امکانات فوق‌العاده رستوران پدیده شاندیز

رستوران پدیده شاندیز جایی نیست که تنها بخواهد با زیبایی و شکوه خود از شما پذیرایی کند که ظاهر یکروی سکه است. روی دیگر درون ماجراست جایی که از همان ورودی با آغوش باز از شما و خانواده و عزیزان استقبال می‌کنند تا سفری به‌ یادماندنی برای شما خلق شود. ما در قلب کیش خوب میدانیم سفری که همراه با آسایش و رضایت نباشد، نخواهد توانست شیرینی بازدید از یک رستوران با جاذبه تاریخی را در درون شما زنده نگه دارد تا دوباره پذیرای شما باشیم.

بنابراین تصمیم گرفته‌ایم با خدمات‌رسانی دقیق و کامل مثال‌زدنی محیطی فراهم کنیم تا شمارا بااین‌همه نظم و آسایش شگفت‌زده کنیم.

قصد نداریم با دیزاین معمولی و تکراری غذا دل شمارا بزنیم می‌خواهیم چشمان شما را با ترکیب رنگ‌های غذاهای خوش عطر سیر کنیم، خیلی پیش‌تر از آن‌که لب به غذا بزنید.

محل ارائه تفریح
مدت زمان استاندارد صرف غذا برای هر وعده
ساعت فعالیت
توضیحات
تخفیف ویژه

اطلاعات بیشتر

ترانسفربدون ترانسفر, ترانسفر رفت و برگشت
سانسشام 22 تا 01:00, نهار 13:30 تا 16

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی