۳ ساعت
زمان
آقایان, بانوان
جنسیت

شوی شبانه پازل شو

آیا شما نیز به دنبال شرکت در شوی شبانه پازل شو هستید؟ آیا می دانید از کدام وب سایت بایستی اقدام به رزرو جا برای شوی شبانه پازل شو داشته باشید؟ از شما دعوت می کنیم که در این مقاله با ما همراه باشید تا پاسخ مناسبی را برای سوال هایی از این قبیل پیدا کنید.

شوی شبانه پازل شو یکی از بهترین و با شکوه ترین فعالیت های صورت گرفته در جزیره کیش می باشد که بی شک تمام افرادی که قصد سفر به کیش را دراند، شرکت در این شو را در اولویت های خود قرار می دهند. این فعالیت حدود ۸ سال است که در این جزیره برگراز شده و دارای مجموعه فعالیت هایی از جمله بیت باکس، مارول شو، بلک لایت شو، سیلورمن و ایروبیک می باشد و در این مجموعه بهترین و با استعداد ترین افراد کشور در حال فعالیت هستند. توجه داشته باشید که اگر شما نیز به دنبال هیجان و شور هستید شوی شبانه پازل شو می تواند یکی از بهترین گزینه ها بوده و با رزرو به موقع خود بتوانید یک شب بسیار به یادماندنی و بی نظیری را در این مکان تجربه نمایید. این فعالیت تا کنون توانسته است ۱۴ تندیس و لوح تقدیر را از آن خود کرده و از مفتخرترین برنامه های هنری در کل کشورمان به شمار بیاید. توجه داشته باشید که شوی شبانه پازل شو در زمان تاسیس خود فقط به اجرای برنامه های کمدی و اجرای موسیقی می پرداخت و با گذشت زمان و با در نظر گرفتن علاقه و نیاز روحی مردم و گردشگران، برنامه های دیگری را نیز به لیست فعالیت های خود اضافه کردند.

بهترین زمان رزرو شوی شبانه پازل شو

برای رزرو جا در شوی شبانه پازل شو می توانید در بهترین زمان ممکن از وب سایت کیش فان اقدامات لازم را انجام دهید. شما می توانید هم اکنون وارد وب سایت کیش- فان شده و در تاریخ مورد نظر خود، صندلی مورد نظر خود را برای تماشای برنامه شوی شبانه رزرو کنید. توجه داشته باشید که بهترین زمان برای رزرو صندلی د شوی شبانه چند روز قبل از سفرتان می باشد چرا که امروزه گردشگران و توریست های بسیار زیادی به دنبال شرکت در این شوی بی نظیر و با شکوه هستند تا از این طریق بتوانند بهترین لحظات را در کنار خانواده خود به دست بیاورند. شما می توانید صندلی مورد نظر خود را از طریق وب سایت اینترنتی ما، با قیمت بسیار مناسب و ارزانی رزرو نمایید. البته در نظر داشته باشید که با توجه به نزدیک شدن فصل تابستان و شروع سفرهای تابستانی، رزرو شوی شبانه مذکور کمی سخت تر خواهد بود به همین جهت توصیه می شود که چند روز قبل ازبرنامه پرواز و سفر خود به این جزیره، اقدامات لازم را در جهت رزرو شوی شبانه پازل شو داشته باشید تا بتوانید در سفر خود به جزیره کیش، از بهترین و زنده ترین برنامه های شبانه این جزیره نیز بازدید داشته و لذت سفر خود به کیش را چند برابر کنید.

محل ارائه تفریح آمفی تئاتر هتل ارم
مدت ۳ ساعت
ساعت فعالیت ۱۲-۳ بامداد
توضیحات
تخفیف ویژه

اطلاعات بیشتر

سانس جنگ شبانهسانس ۲۳:۵۰ الی ۳ بامداد

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی