۳ ساعت
زمان
آقایان, بانوان
جنسیت

شوی ستارگان رنگارنگ اکبر اقبالی

شوی شبانه ستارگان رنگارنگ اکبر اقبالی یکی از بی نظیرترین برنامه های زنده و اجرا شده در جزیره کیش می باشد که با هدایت اکبر اقبالی صورت گرفته و بهترین و شادترین لحظات را برای مسافران به ارمغان می آورد. برای رزرو د شرکت در جنگ ستارگان رنگارنگ می توانید از وب سایت کیش فان اقدامات لازم را انجام دهید.

شوی شبانه ستارگان رنگارنگ اکبر اقبالی

آیا به دنبال رزرو شوی شبانه ستارگان رنگارنگ اکبر اقبالی هستید؟ آیا می خواهید با سفرتان به جزیره کیش هیجان انگیزترین اوقات را سپری کنید؟ از شما دعوت می کنیم که با ما همراه باشید تا اطلاعات بسیار جالبی را در مورد شوی شبانه ستارگان رنگارنگ اکبر اقبالی به حضورتان ارائه دهیم. شوی ستارگان جزیره کیش که به جنگ اکبر اقبالی نیز معروف می باشد یکی از بهترین و باشکوه ترین جاذبه های دیدنی جزیره کیش به شمار می آید. از مهم ترین برنامه های ارائه شده در این برنامه شوی می توان به مواردی از جمله موزیک زنده، تقلید صدا، تئاتر کمدی، استند آپ کمدی، بلک لایت شو اشاره کرد که هر کدام از این برنامه ها توجه بسیاری زیادی از افراد و گردشگران را به سوی خود جذب کرده است. جزیره کیش یکی از دیدنی ترین و پربازدیدترین مقاصد گردشگری در کشورمان می باشد که سالانه میلیون ها گردشگر داخلی از آن بازدید به عمل آورده و بهترین لحظات را برای خود به ارمغان بیاورند. همچنین نمایش های اکبر اقبالی نیز که به مدت ۳ الی ۴ ساعت برگزار می شود بسیار هیجان انگیز بوده و گردشگران و مسافرانی که در این جنگ رنگارنگ شرکت می کنند می توانند بهترین و شادترین لحظات سفر خود را در این برنامه داشته باشند. همچنین توجه داشته باشید که در این برنامه انواع مسابقات نیز انجام می شود که گردشگران با شرکت در این مسابقات می توانند جوایز بسیار نفیسی را نیز به دست بیاورند.

بهترین زمان رزرو شوی شبانه ستارگان رنگارنگ اکبر اقبالی

جزیره کیش یکی از زیباترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری کشور را در خود جای داده است که همین امر سبب شده تا بسیاری از افراد تعطیلات تابستانی خود را به بازدید از این جزیره اختصاص دهند. در این جزیره برنامه های مختلفی در حال شکل گیری می باشد که از مهم ترین آنها می توان به جنگ ستارگان رنگارنگ اشاره کرد. توجه داشته باشید که برنامه شوی شبانه ستارگان از محبوبیت بسیار بالایی در میان مردم محلی جزیره کیش و مسافرانی که به این جزیره سفر می کنند، برخوردار می باشد. اگر شما نیز قصد سفر به این جزیره و شرکت در برنامه شوی شبانه ستارگان را دارید به شما توصیه می کنیم که چند روز قبل از سفر خود به این جزیره اقدام به رزرو صندلی مورد نظر خود در شوی شبانه ستارگان رنگارنگ اکبر اقبالی داشته باشید. بهترین زمان نیز برای رزرو صندلی در این برنامه زنده چند روز قبل از سفرتان میباشد تا بتوانید در یک برنامه بسیار باشکوه شرکت داشته و سفری خود را هیجان انگیزتر و به یادماندنی تر کنید. این برنامه توانسته است با برنامه های متنوع خود توجه و رضایت بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب کرده و لحظات خوبی را برای گردشگران به ارمغان بیاورد.

محل ارائه تفریح آمفی تئاتر کشتی ایرانی واقع در اسکله تفریحی
مدت ۳ ساعت
ساعت فعالیت ۱۲-۳ بامداد
توضیحات
تخفیف ویژه

اطلاعات بیشتر

سانس جنگ شبانهسانس ۲۳:۵۰ الی ۳ بامداد

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی