زنده کردن خاطرات گذشته در رستوران شاندیز صفدری ساحلی

رستوران شاندیز صفدری ساحلی با ترسیم دریا در مقابل دیدگان شما رویای سفر به اعماق دریا را در وجودتان زنده می‌کند. خاطرات کتاب‌های ژول‌ورن و فیلم‌های ساحلی هالیوودی، خاطرات فیلم‌های انیمیشن دهه شصت و زندگی در وسط جزیره با طبیعت بکر.

کیش رویایی با رستوران شاندیز صفدری ساحلی

رستوران شاندیز صفدری ساحلی سعی می‌کند همان‌جایی باشد که همه ما در اعماق وجودمان آرزوی تجربه آن را همیشه داشتیم، همیشه دلمان می‌خواست مانند صحنه‌های جذاب فیلم‌ها در یک رستوران رویایی کنار دریا بشینیم و همان هنگام که نسیم دریا در لابه‌لای ما هم می‌پیچد و با گیسووان ما بازی می‌کند چشمان خود را ببندیم و به خاطرات شیرین دوران کودکی‌مان سفر کنیم و چه قدر دل‌چسب است این تجربه بی‌نظیر.

رستوران شاندیز صفدری ساحلی در نزدیکی کشتی یونانی در غربی‌ترین نقطه جزیره زیبا کیش چون یک سرزمین رویایی بنا شده است. سازندگان می‌خواستند صدای دریا اولین گام در نواختن موسیقی زنده در گوش شما باشد.

به صدای دریا گوش‌داده‌اید به خاطرات کودکی خود رجوع کنید؛ همان لحظاتی که سعی می‌کردید توسط صدف‌های کنار ساحل صدای دریا را بشنوید؛ اما این تنها موسیقی زنده این رستوران نیست؛ دریا زنده است و ما آدمیان هم در کنار آن و چه چیز دل‌نشین‌تری از گوش دادن به صدای نواختن موسیقی و آواز خوانی هنرمندان در آن ساحل بکر جزیره، ما را شکر گذار زنده‌بودنمان می­کند؟

امکانات بکر رستوران شاندیز صفدری ساحلی

رستوران شاندیز صفدری ساحلی در کیش به علت بند موسیقی زنده آن معروف است، گویی تنها قرار نیست با صدای دریا رویاهای خود را مزه مزه کنید. باید کنار ساحل بنشینید روبه‌دریا همراه با لذت خوردن غذاهای دریایی و ایرانی با موسیقی عجین شوید. این چیدمان همان چیزی است که در وسط گرفتاری‌ها و مشکلات و استرس‌ها نیاز دارید برای چند روزی تجربه کنید.

 

  • مبلغ پرداختی به عنوان پیش پرداخت از ۶۵ هزار تومان ورودی رستوران شاندیز صفدری ساحلی میباشد و از صورتحساب نهایی کسر خواهد شد.
  • حداقل نیمی از افراد گروه بایستی سفارش غذا داشته باشند.
  • ترانسفر رفت و برگشت رایگان
  • سالاد بار سلف سرویس رایگان

 

 

محل ارائه تفریح ساحل کشتی یونانی
مدت زمان استاندارد صرف غذا برای هر وعده
ساعت فعالیت نهار ۱۳-۱۶ شام ۲۱-۱۲:۳۰
توضیحات
تخفیف ویژه

اطلاعات بیشتر

ترانسفربدون ترانسفر, ترانسفر رفت و برگشت
سانسشام 21 تا 00:30, نهار 13 تا 16

دیدگاه‌ها

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی