شنا با دلفین در کیش

آیا شما نیز به دنبال شنا با دلفین در کیش هستید؟ آیا می دانید که در هنگام شنا با دلفین بایستی چه نکاتی را مورد توجه قرار دهید؟ از شما دعوت میکنیم که ما را تا آخر این مقاله همراهی کنید تا بتوانید اطلاعات مفیدی را در این خصوص به دست بیاورید. بی شک بسیاری از گردشگران و توریست هایی که به جزیره کیش سفر می کنند، علاقه بسیار زیادی برای بازدید از دلفین ها و شنا با آنها را از خود نشان می دهند. دلفین های موجود در استخر از باهوش ترین و پر استعداد ترین دلفین ها بوده و آموزش های لازم را در جهت انجام انواع نمایش ها و بازی ها را دیده اند. توجه داشته باشید که شنا با دلفین ها نه تنها یکی از هیجان انگیزترین تفریحات به شمار می آید بلکه یکی از سالم ترین ورزش ها هم محسوب می شود و گردشگران می توانند حس بسیار خوبی را بعد از شنا کردن با دلفین ها به دست بیاورند. در این میان کودکان علاقه زیادی را برای بازدید و شنا کردن با دلفین ها از خود نشان می دهند به خصوص که این کودکان عاشق دلفین و حیوانات دریایی باشند. اگر شما نیز قصد دارید تا در تعطیلات تابستان پیش روی خود از جزیره کیش دیدن داشته باشید می توانید با در اولویت قرار دادن شنا با دلفین ها، بهترین لحظات را برای خود به ارمغان بیاورید. امروزه بسیاری از پزشکان نیز شنا کردن با دلفین های این جزیره را یکی از بهترین راه های درمان برای بیماری های مختلف می دانند.

نکات ضروری در شنا با دلفین در جزیره کیش

توجه داشته باشید که برنامه شنا با دلفین در حدود یک ساعت و نیم می باشد و شما بایستی برخی از نکات را در این برنامه در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین لحظات را در این مکان سپری کنید. از مهم ترین نکات ضروری در شنا با دلفین در جزیره کیش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حتما به توصیه های مربی دلفین ها نهایت دقت و توجه را داشته باشید تا مشکلات ناگواری را تجربه نکنید.
  •  هرگونه عکسبرداری و فیلمبرداری در این مکان ممنوع بوده و نبایستی همراه خود دوربینی را به این مکان ببرید.
  • حتما قبل از مراجعه خود به این مکان رزرو های مربوطه را انجام دهید که به همین منظور می توانید از وب سایت پیش روی اقدام به رزرو این تفریح بی نظیر داشته باشید.
  • آیتم شنا با دلفین را حداقل ۲۴ ساعت قبل باید رزرو کنید.
  • قسمت قوانین همین صفحه را مطالعه کنید.
  • مبلغ پرداختی نهایی است و در محل مجموعه مبلغ دیگری پرداخت نخواهید کرد.
  • زمان استفاده ۹ تا ۱۱ صبح می باشد.
  • مدت زمان مفید شنا با دلفین حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه است.
  • خریدار بلیط مجاز است تا ۲ نفر همراه داشته باشد که بیرون استخر حضور دارند.

  

اطلاعات بیشتر

سانس9 تا 11 صبح

دیدگاه‌ها

5.00 بر اساس ‏1 دیدگاه
Avatar
22 تیر 1398

فوق العاده بووووووود یه تجربه خاص

دیدگاهتان را ثبت کنید

امتیازدهی